YILMAZ''Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, Ramazan-ı Şerif´in müjdecisi Berat Kandilinizi tebrik ediyor, birlik, beraberlik, huzur ve sağlık dolu bir Ramazan ayına hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum''dedi.
Çardak Belediye Başkanı Hüsnü'dan YILMAZ BERAT KANDİLİ Mesajı
![Çardak Belediye Başkanı Hüsnü'dan YILMAZ BERAT KANDİLİ Mesajı](https://haber20denizli.com/images/haberler/2024/02/cardak-belediye-baskani-husnudan-yilmaz-berat-kandili-mesaji-1708775319.webp)
YILMAZ''Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, Ramazan-ı Şerif´in müjdecisi Berat Kandilinizi tebrik ediyor, birlik, beraberlik, huzur ve sağlık dolu bir Ramazan ayına hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum''dedi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın